3.jpg

PROJEKTAS MOTYVUOTAS UGDYTOJAS-AKTYVUS UGDYTINIS

iš dalies finansuojamas švietimo mokslo ir sporto ministerijos

  • Facebook

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos visi darbai persikėlė į virtualią erdvę, tačiau dėl to neturėtų sumažėti ugdytojų motyvacija darbui. Viską, ką mes darėme turėdami fizinį kontaktą su ugdytiniais, galime perkelti į virtualią erdvę ir taip motyvuoti ugdytinius likti fiziškai aktyviais ir stiprinti tiek fizinę, tiek emocinę sveikatą

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija nuo 2019 metų liepos menesio vykdo projektą „Motyvuotas ugdytojas – aktyvus ugdytinis“

Projekto tikslas-tobulinti Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų profesinę kvalifikaciją, suteikiant žinių, mokėjimų bei įgūdžių 1-7 metų vaikų fizinio ugdymo srityje, formuojant pozityvų požiūrį į fizinį aktyvumą bei didinant darbinę motyvaciją.

Projekto metu 46 Lietuvos ikimokyklnio ugdymo įstaigose vyksta mokomieji seminarai “Motyvuojantis fizinis ugdymas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Patarimai pedagogui praktikui“, taip pat didžiuosiuose Lietuvos miestuose buvo sutelktos  ‚Mokytojų-motyvatorių“ komandos, teiksiančios konsultacijas mažesnę patirtį turintiems kolegoms. Per projekto įgyvendinimo laikotarpį 8 fizinio ugdymo pedagogai dalyvavo stažuotėse užsienyje (Italijoje ir Suomijoje) pagilindami savo žinias ir perteikdami naujoves Lietuvos pedagogams.

Konferencijų „Motyvuotas ugdytojas-aktyvus ugdytinis“ metu, projekto dalyviai turėjo galimybę pasidalinti savo gerąja patirtimi, bei pasimokyti iš geriausių šalies specialistų.

Projektas "Motyvuotas ugdytojas – aktyvus ugdytinis" prasidėjo nuo "Mokytojų motyvatorių stovyklos", kuri vyko rugpjūčio 26-28 dienomis Rusnėje. 12 mokytojų motyvatorių, iš įvairių Lietuvos miestų, dalyvaudami šioje stovykloje išbandė įvairias fizines veiklas, pasidalino patirtimi ir pasiruošė skleisti projekto žinią mažesnę patirtį turintiems pedagogams.

1/7

1/6

2019 metais buvo surengti 6 projekto "Motyvuotas ugdytojas - aktyvus ugdytinis" mokomieji seminarai Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams. Seminarų tikslas - supažindinti pedagogus su vaikų fizinio ugdymo naujovėmis, išsiaiškinti fizinio ugdymo problemas bei paskatinti kūrybiškai jas spręsti, taip didinant jų motyvaciją dirbti ir didinti ugdytinių fizinį aktyvumą.
Ukmergės lopšelio darželio "Eglutė" pedagogės vienbalsiai pritarė, kad vaikų fizinį ugdymą turi vykdyti kvalifikuoti specialistai, bet kol taip nėra, tenka tai daryti pačioms.
Projekto koordinatorė Audronė Vizbarienė teigė, kad ŠMSM sporto paramos fondo finansavimo dėka, RIUKKPA gali atnešti naujausias vaikų fizinio ugdymo žinias ten, kur jų labiausiai reikia. Mūsų misija - kad fiziškai aktyvūs vaikai būtų ugdomi motyvuotų pedagogų!

Nuo 8.35 min. apie nepaprastai svarbų RIUKKPA vykdomą projektą, leidžiantį skleisti naujausias vaikų fizinio ugdymo idėjas net pačiuose mažiausiuose Lietuvos miesteliuose. Džiaugiamės, kad ŠMSM administruojamo sporto paramos fondo dėka, galime dirbti šiuos gražius darbus.

Reportažas iš seminaro "Motyvuotas ugdytojas - aktyvus ugdytinis" Marijampolės lopšelyje-darželyje "Pasaka"
 

© www.riukkpa.lt

Proudly created with Wix.com

Kontaktai 

Tel: +37067347956

EL PAŠTAS: riukkpa@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now